Hakkımızda

Şirketimiz hakkında bilmeniz gereken her şey

Neden bizi seçmelisiniz ?

Müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz ve en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Deneyimli ve uzman bir ekibimiz var, size en iyi çözümleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Misyonumuz :

Müşterilerimize yenilikçi ve kaliteli ürünler/servisler sunmak. Sektörde liderlik pozisyonunu korumak ve sürekli olarak müşteri beklentilerini aşmak.

Vizyonumuz :

Piyasada öncü bir konumda olmak ve sürekli olarak büyümek. Sürdürülebilirlik ve toplumsal fayda odaklı projeler geliştirmek.

Bracket Teknoloji

Söylemek istediklerimiz ve merak edilenler

Bracket Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. kurulduğu 2011 yılından bu yana, her sektörden müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. İş yaşamında özellikle de üretim sektöründe yaşanılan problemlere basit, sade, düşük maliyetli ve anlaşılır ara yüzlerle hazırladığı yazılımlarla çözümler sunmakta ve bu desteğimizle müşterilerimizin dünya ve piyasa koşullarında başarılı olmalarına yardımcı olmaktayız. Problem çözme yeteneğimiz, sonuç odaklı çalışma anlayışımız ve sektörde edindiğimiz proje birikimimiz en önemli rekabet gücümüzdür.

Firmamızın problem çözme yeteneği ve sonuç odaklı çalışma anlayışı, sektörde edindiğimiz projelerle birleşerek en önemli rekabet gücümüzü oluşturuyor. Teknolojik bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz sayesinde, müşterilerimize yenilikçi çözümler sunabilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz iş süreçlerinde verimliliği artırabilir, maliyetleri düşürebilir ve rekabet avantajı elde edebilirler.

Ayrıca, müşterilerimizle uzun vadeli işbirlikleri kurarak onların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her bir müşterimizin benzersiz gereksinimlerini anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için çaba göstermekteyiz.

Şuan

Netsis İş Ortağı

Uzun yıllar Netsis ve Logo ürünlerine entegrasyon yazılımları geliştirdik. 2017 yılında Logo yazılımla Netsis iş ortaklığı konusunda anlaştık.

2020

2020

2017

Bracket Teknoloji altında birleştik

NetFect şahıs firması olarak sürdürdüğümüz yolculuğumuza Bracket Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. olarak devam etme kararı aldık. Ekibimizi ve faaliyet alanlarımızı genişlettik. Bracket Teknoloji olarak müşterilerimize yazılım, server yönetim ve üretim danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz. s

2016

Daha fazla platformda çalışabilme

NetFect framework artık netsis, mikro, eta, axapta ve logo ürünleriyle eş zamanlı çalışabiliyordu. Bu çoklu platform desteği ile mağaza içeriğimiz de her geçen gün zenginleşiyordu.

2015

2014

Raporlamadan daha fazlası

Gelen müşteri talepleri doğrultusunda artık bir raporlama yazılımından daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Reporter yerini NetFect Bracket'e bıraktı. Bracket içinde dinamik raporlamaların dışında esnek ve özelleştirilebilir modüller de içeriyordu.

2013

Raporlama

Başlangıçta erp sistemlerine esnek ve anlaşılabilir raporlamalar hazırlamak adına NetFect Reporter'ı oluşturduk. Reporter içinde bulundurduğu dinamik raporlarla oldukça sevildi.

2012

Başlangıç

2011

Bir fikirle start verdik

Yolculuğumuz bundan 12 yıl önce üretim işletmelerinde ana erp yazılımlarına entegre çözümler üretmek amacıyla bir fikirle başladı.

Proje Gerçekleştirdiğimiz Faaliyet AlanlarıHazırladığımız çözümlerle bir çok sektörde müşterilerimizle beraber başarılı projeler gerçekleştirdik. Bu sektörlerden bazıları,

Otomotiv

Otomotiv sanayinin devlerine malzeme tedariği yapan bir kaç müşterimizde kalite, üretim, depolama v.b. süreçler için çözümler ürettik.

Beyaz Eşya

Üretim disiplininin en az otomotiv kadar sıkı olduğu beyaz eşya sektörünün lider kuruluşlarına üretim süreçlerine destek çözümler hazırladık.

Mobilya

Bildiğiniz tüm üretim süreçlerini bir kenara koyduracak kadar karmaşık bir yapıya sahip olan mobilya sektörü için iş akışı, mamul-yarı mamül ve maliyet takibi için geliştirmeler yaptık.

Taşıt Tanıma

Emniyet teşkilatı için Virtual Sight ® projesini gerçekleştirdik. %97 okuma performansı ve geniş açılarda dahi araç tanıma performansıyla çok geniş bir kullanım alanına çözümler sağladık.

Karton & Ambalaj

Türk oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçisi müşterimizde üretim sırasında oluşan fire miktarının takibi için otomasyon geliştirdik.

Plastik (Kimya)

Plastik enjeksiyon tekniği ile üretim yapan işletmelerde üretim sırasında oluşan sorunların takibi ve üretim akışı kontrolü için uygulamalar geliştirdik.