Yazılım

Tüm süreçleriniz için tek bir arayüz

NetFect geliştirdiğimiz tüm süreçleri içinde barındıran bir arayüzdür. NetStore adını verdiğimiz bir uygulama mağazasına sahiptir. NetStore'dan indirilen uygulamalar sayesinde tek bir arayüz ile istediğiniz çözüme ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her bir çözüm için ayrı ayrı yazılımlara sahip olmak yerine tek bir arayüz ile tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Bu şekilde modüler çalışması sayesinde firmaya özel çözümler veya mevcut modüller üzerinde firmaya özgü yapılar kolayca geliştirebilmekteyiz.
local-seo local-seo local-seo
Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri göz önüne alarak çözümler üretmektedirler. Yazılımlarımız Ms Windows plafromları ve .Net Teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. NetFect içinde barındırdığı modül ve bileşenlerle bağımsız olarak çalışabildiği gibi aynı zamanda farklı ERP sistemlerine (SAP, Axapta, Eta, Mikro, Logo, Netsis v.b.) uyumluluğu ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.
Kısaca teknik özelliklerimizden bahsedelim;
Mağaza
Edisket bulut yapısı ile dinamik güncelleme

NetFect firmamız tarafından geliştirilen bir arayüzdür ve süreç ne olursa olsun tüm sistem bu arayüz üzerinden çalışmaktadır. Yazılım içinde bulunan mağaza ile iş süreçlerinize uygun modüllere ulaşabilir NetFect'i işiniz için özelleştirebilirsiniz. Birbirinden bağımsız olarak çalışan bu modüller sayesinde NetFect'i firmaya göre özelleştirebilmekteyiz. Bu da bizi klasik paket programlardan ayıran en güçlü özelliğimiz.

Eş Zamanlı Güncelleme

NetFect içinde tüm modüller ve bileşenler bağımsız çalışmaktadır hatta ana arayüz dahil işte bu nedenle versiyon güncellemelerinde bir set indirip kurmak zorunda değilsiniz. Yazılım yeni versiyonu bulut sunucularımızdan indirip güncelleme işlemini bir kaç dakika içinde gerçekleştirebilmektedir.

Mağaza
Mağaza
Verileriniz Güvence Altında

Yedekleme sihirbazı ile tüm verilerinizi sizin belirleyebileğiniz bir zamanda otomatik yedeklemesini yapabilir, ister edisket bulut platformumuzda isterseniz yine sizin belirleyeceğiniz bir bulut ortamında yedeklerinizi saklayabilirsiniz.

Anında Destek

NetFect içinde bulunan destek butonu ile teknik ekibimize tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz gerektiğinde cihazınız ile bağlantı kurup sorununuza çözüm üreteceklerdir.

Mağaza
>

Lütfen yazılımlarımızı inceleyin

Size ait çözümümüzü seçin ve daha detaylı inceleyin

Servo Üretim Veri Toplama

Üretim sahasından gerçek zamanlı veri toplama

Picker Depo Yönetimi

Lojistik süreçlerinize teknoloji desteği

NetKet B2B

Bayileriniz ile aranızdaki iletişimi güçlendirin. Satış ağınızı genişletin.

NetFect EDI

Sistemler arası elektronik veri değişimi gerçekleştirdiğimiz yazılımımız

Quarry Kantar Otomasyonu

Kum ve taş ocakları için geliştirdiğimiz plaka tanımalı kantar yazılımımız

Personel Takip Yazılımı

İnsan kaynaklarında puantaj ve personel takibi için geliştirdiğimiz yazılımımız

Vendor Plasiyer

Satış ağınızı işletme içinde sınırlamayın. Sıcak-Soğuk satış uygulamamızı deneyin.

Vendor Shop

Hızlı satış uygulaması yeni nesil yazarkasa desteği ile.

Mutabakat Yazılımı

Mevcut muhasebe yazılımınıza entegre çalışan e-mutabakat yazılımımız

NetFect Kobi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirdiğimiz ön muhasebe yazılımımız

Yazılım çözümleriniz için lütfen bizlere yazın.