Ford edi entegrasyonu
Renault, mercedes edi
Türk Traktör edi

NetFect EDI

Edi entegrasyon modülümüz ile mevcut ERP sisteminizi müşterilerinizin yada tedarikçilerinizin erp sistemleriyle otomatik olarak entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Satış sonrası satış irsaliyesinden otomatik ASN gönderimi yapabilir, müşterilerinizden gelen öngörü / kesin (Delfor, Deljit) siparişleri otomatik olarak mevcut ERP yapınıza aktarabilirsiniz. EDI modülümüz Ford, Mercedes, Renault ile sorunsuz çalışmaktadır.

Demo Talep Et
solution

Parametrik ve Esnek

Ürünümüzün tüm fonksiyonları parametriktir bu sayede ana sanayide yaşanan olumsuz durumlarda menüsünde bulunan parametreler ile hızlı ve kesin çözümler sağlanabilir. Bu esnek yapı sayesinde yan sanayi ile ana sanayi arasındaki veri akışı minimum seviyede problemle sonuçlanır.

solution

Öngörü ve Kesinleşen Sipariş Desteği

Ana sanayiden gelen öngörü ve kesinleşen siparişler edi servisimizden kontrollü bir şekilde geçerek işletmenize ait ERP sistemine otomatik olarak aktarılır. Aktarım sırasında anasanayi ve firmanız arasındaki kümülatif toplamlar otomatik yazılım tarafından kontrol edilir. Yeni eklenen veya kaldırılan siparişleri yazılımımız size anlık olarak bildirir.

solution

Tek Tuşla Sevkiyat

Hazırlanan malzemelerin ana sanayiye aktarımı bir tık uzağınızda. Tek bir tıklama ile oluşturulan irsaliye veya fatura detayı edi formatına dönüştürülerek ana sanayiye ulaştırılabilmektedir.

Edi nedir ne işe yarar ?

Edi electronic data interchance teriminin kısaltılmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi şirketler arasında veri transferi yapmak için geliştirilen bir dildir. Geliştirdiğimiz yazılımla şirketinizin erp sistemine edi transferi yapan herhangi bir şirketi entegre edebiliyoruz bu sayede siparişler, irsaliyeler, fiyatlar gibi bazı dataları iki şirket arasında otomatik olarak aktarabiliyoruz.

Yazılımımız Netsis, Logo, Axapta ve SAP yazılımları ile uyumlu çalışmaktadır.

Edi nedir ne işe yarar ?

Bu yazılımımız ile ilgileniyorsanız lütfen bize yazın.